Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

З початку року електронні ключі від ГУ ДПС у Кіровоградській області отримали 4620 клієнтів

опубліковано 26 січня 2023 о 13:21

З початку року фахівці податкової служби Кіровоградської області видали 10038 безкоштовних кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.

За цей час клієнтами регіонального підрозділу Кваліфікованого надавача ЕДП Інформаційно-довідкового департаменту ДПС стали 4620 громадян та юридичних осіб. Лише у грудні платникам було видано 323 електронних ключів.

Нагадаємо, у зв'язку із введенням воєнного стану запроваджено автоматичне формування нових сертифікатів відкритих ключів всім користувачам за один день до закінчення строку чинності старих сертифікатів, терміном дії на один рік. При цьому особистий ключ користувача не змінюється.

Також зазначимо, користувачі, які мають чинні сертифікати, мають можливість скористатися онлайн сервісами:

– повторного, дистанційного формування сертифікатів за електронним запитом для самостійного продовження терміну дії сертифікатів на 2 роки;

– дистанційного формування сертифікатів для програмних РРО, що дає змогу сформувати юридичним особам сертифікати для програмних РРО.

Щоб отримати електронні довірчі послуги вперше чи якщо термін дії сертифікатів завершився, необхідно підготувати документи, необхідні для отримання ЕДП, з переліком яких можливо ознайомитись на сайті Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ДПС у розділі "Отримання електронних довірчих послуг, у тому числі для програмних РРО", обравши відповідну категорію та звернутися до обраного відокремленого пункту реєстрації.

 

Докладна інформація за посиланням: https://acskidd.gov.ua/.

 

Головне управління ДПС у Кіровоградській області