Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Новоархангельській ДПІ проведено практикум для ФОП

опубліковано 24 травня 2024 о 09:01

Фахівці  Новоархангельської ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградської області на постійній основі проводять практикуми для платників податків з питань застосування РРО, реєстрації книг ОРО та РК та подання декларацій про доходи через електронні сервіси ДПС.

У ході проведення чергового тренінгу, працівники Новоархангельської податкової інспекції проінформували громадян та підприємців, що  реєстрація КОРО здійснюється в контролюючому органі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків.

Для реєстрації першої та наступних КОРО на господарську одиницю в контролюючому органі, необхідно суб’єкту господарювання або представнику суб’єкта господарювання подати до контролюючого органу за основним місцем обліку, заяву про реєстрацію КОРО та/або розрахункової книжки за формою № 1-КОРО. Книга ОРО реєструється на кожну окрему господарську одиницю, при цьому кількість книг ОРО, що реєструються одночасно, не обмежується. 

Під час навчання , за допомогою сервісу «Електронний кабінет» роз»яснили як заповнити та подати заяву за формою № 1-КОРО та  порядок ведення КОРО і  заповнення РК, а також   нюанси реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, надавали  відповіді на питання платників податків.

В ході спілкування  розповідали про можливості Електронного кабінету платника податків, що дає змогу не відвідуючи податкову подати звіти чи отримати необхідні довідки за допомогою доступних сервісів ДПС. 

Особливу увагу приділили подачі декларації про доходи через Електронний кабінет та покроково показали , як легко та доступно використовувати дані сервіси ДПС при цьому маючи, лище електронно-цифровий підпис.

Крім того, розповіли присутнім про новий мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС.  Застосунок можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і iOS.  

Застосунок «Моя податкова» -  простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян,  а також сплати податків з використанням платіжних систем.    

У розділі «Мої дані» застосунку можна отримати інформацію про:   

-  адресу реєстрації та фактичне місце проживання;   

- обʼєкти оподаткування;   

-  обовʼязок сплатити суму грошового зобовʼязання.

Фізичні особи – підприємці та громадяни на практикумі отримали практичну допомогу, яку надавали фахівці Новоархангельської ДПІ.