Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Маловисківська ДПІ: проведено робочу зустріч з представниками територіальних громад

опубліковано 02 листопада 2023 о 15:50

В понеділок, 1 листопада, старшим державним інспектором Маловисківської державної податкової інспекції Світланою Прокопенко спільно з головним державним інспектором Новоукраїнського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Наталією Панченко проведено зустріч з представниками територіальних громад.

Під час спілкування обговорювались  питання нарахування  мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) фізичним особам, зокрема й обліку платників та об’єктів МПЗ, порядку нарахування МПЗ, дотримання терміну сплати. Зазначено й про можливість проведення звірок в частині правильності нарахування МПЗ.

Також проведено  інформаційно-роз'яснювальну роботу з питань реєстрації РРО/ПРРО та поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».  

Учасників проінформовано про особливості застосування РРО/ПРРО в умовах воєнного стану, наголосивши на можливості споживачам здійснювати розрахунки у безготівковій формі із застосуванням електронних платіжних засобів.