Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Новоархангельській ДПІ проведено зустріч з фізичними особами-підприємцями

опубліковано 27 жовтня 2023 о 12:40

Податківці Новоархангельської ДПІ Головного управління ДПС у Кіровогрдській області постійно проводять роз’яснювальну роботу з питань застосування РРО/ПРРО та відновлення з 1 жовтня 2023 року відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Вчора, 26.10.2023 року в ЦОП Новоархангельської ДПІ з метою посилення роз'яснювальної роботи з платниками податків з питань реєстрації РРО/ПРРО та поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», старшим державним інспектором Новоархангельської ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області Голуб Наталією проведено чергову зустріч з місцевими ФОП .

Під час спілкування фахівець повідомила, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», зокрема, з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту не проведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону.

Умовою дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО є реєстрація РРО та/або ПРРО в контролюючому органі.

Під час заходу старший державний інспектор  відповіла на всі запитання та  надала інформаційні роздруковані матеріали щодо застосування РРО/ПРРО.

  Новоархангельська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області