Головне управління ДПС
у Кіровоградській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

У обласному податковому відомстві відбулись установчі збори та перше засідання Громадської ради

, опубліковано 24 грудня 2019 о 10:48

У вівторок, 24 грудня, у Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області пройшли установчі зборидля формування складу громадської ради, під час яких було сформовано громадську раду при обласному управлінні податкової служби. До її складу увійшли представники 20 громадських організацій, які демонструють активну громадську позицію та зацікавлені у підтримці постійного діалогу між громадськістю та Державною податковою службою.

Після закінчення установчих зборів відбулося й перше засідання Ради. Її головою шляхом рейтингового голосування обрано Ігоря Волкова (голова ради територіального відділення Асоціації платників податків в Кіровоградській області). Заступників голови обрали одразу двох – Олександра Гавриленко, уповноваженого представника Кіровоградської обласної громадської організації «Комітет сприяння розвитку інформаційного суспільства» та Бегун Аліну, представника Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців «Співробітництво».

Членами дорадчого органу обговорено та прийнято Положення про громадську раду при ГУ ДПС у Кіровоградській області. А також розглянуто питання, які будуть підніматися на наступному засіданні та план роботи Громадської ради на другий квартал 2020 року.

Крім питань, які стосуються діяльності Громадської ради, на першому засіданні також говорили про впровадження новітніх реєстраторів розрахункових операцій, а також про розширення кола підприємців, які будуть зобов’язані їх використовувати. За ініціативою представників громадськості, запланували обговорення Правил етичної поведінки в органах ДПС Кіровоградщини.

Характерною ознакою заходу став безпосередній прямий діалог учасників. На запитання представників громадських організацій відповідав в.о. начальника ГУ ДПС у Кіровоградській області Сергій Тертичний.

Оголошуючи рішення, прийняті під час першого засідання, Ігор Волков подякував за надані йому повноваження голови та наголосив на тому, що тільки завдяки злагодженим зусиллям громадськості та держави можна знайти конструктивні та оптимальні шляхи вирішення питань у податковій сфері.