У січні-квітні 2024 року до місцевих бюджетів Кіровоградщини від платників туристичного збору надійшло 472,4 тис. гривень. Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДПС у Кіровоградській області Юлія Мороз, надходження збільшились на 96,6 тис. грн, або на 25,7 відс. у порівнянні з січнем-квітнем 2023 року.
Керівник податкової служби регіону нагадала, що туристичний збір сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, або авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому – до 28 (29) включно) на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради.
Головне управління ДПС у Кіровоградській області