У січні-квітні 2024 року до місцевих бюджетів Кіровоградщини забезпечено надходження 1 млн 860,7 тис. грн транспортного податку. Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДПС у Кіровоградській області Юлія Мороз, у порівнянні з минулорічним показником надходження виросли на 479,1 тис. грн, або на 34,7 відсотків.
Основна сума сплаченого податку, а саме 1 млн 319 тис. грн, була перерахована власниками авто – юридичними особами області. Внесок у сплату транспортного податку від фізичних осіб склав 541,6 тис. гривень.
Юлія Мороз нагадала, що з метою оподаткування транспортним податком термін використання легкового автомобіля визначається з дати першої реєстрації, або з дати виготовлення автомобіля.
Головне управління ДПС у Кіровоградській області