Протягом січня-вересня цього року до Головного управління ДПС у Кіровоградській області надійшло 77 запитів на отримання публічної інформації.
Найбільше запитів на отримання публічної інформації надійшло від юридичних осіб – 45 запитів. Від фізичних осіб за дев’ять місяців 2022 року надійшло 32 запити на отримання публічної інформації.
За результатами розгляду запитів: задоволено – 41, відмовлено у розгляді по 36 запитх.
Види запитуваної інформації: щодо діяльності суб’єктів господарської діяльності, надання копій документів, критеріїв ризиковості платника податків, роботи органів ДПС, кількості платників, проведення контрольно-перевірочної роботи, щодо інформації про архів, розрахунку виплачених сум та передачі товарно-матеріальних цінностей, зняття з обліку ФОП, податкового боргу, електронного кабінету, отримання довідок по заробітній платі, виконання рішень суду та статусу платника ПДВ.