Протягом січня-травня цього року до Головного управління ДПС у Кіровоградській області надійшло 34 запита на отримання публічної інформації.
Найбільше запитів на отримання публічної інформації надійшло від фізичних осіб – 18 запитів. Від юридичних осіб за п’ять місяців 2022 року надійшло 16 запитів на отримання публічної інформації.
За результатами розгляду запитів: задоволено – 23, відмовлено у розгляді по 11 запитам.
Види запитуваної інформації: щодо діяльності суб’єктів господарської діяльності, надання копій документів, критеріїв ризиковості платника податків, роботи органів ДПС, кількості платників, проведення контрольно-перевірочної роботи, щодо інформації про архів, розрахунку виплачених сум, передачі товарно-матеріальних цінностей, зняття з обліку ФОП та податкового боргу.
ГУ ДПС у Кіровоградській області