Протягом січня-березня 2022 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів області 231,6 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2021 року місцеві громади регіону додатково отримали 28,4 млн грн єдиного податку.
Юридичні особи - спрощенці перерахували понад 95 млн грн цього податку, що на 1,8 млн грн перевищує минулорічні показники.
Частка сплаченого податку фізичними особам – підприємцями у загальній сумі надходжень складає близько 60 відсотків. Впродовж січня – березня вони сплатили 135,8 млн грн, що на 26,6 млн грн більше, ніж у минулому році.
Сільськогосподарські товаровиробники – платники єдиного податку 4 групи сплатили майже 75 млн гривень.
Дякуємо всім платникам за активну громадянську позицію!
Головне управління ДПС у Кіровоградській області