У січні - березні 2022 року Головним управлінням ДПС у Кіровоградській області до місцевих бюджетів мобілізовано 16,9 млн грн податку на нерухомість, що на 2 млн грн більше, ніж у відповідному періоді 2021 року.
Лідерами у сплаті податку на нерухомість є власники об’єктів нерухомості – юридичні особи, внесок яких у місцеві бюджети Кіровоградщини за перший квартал 2022 року становить 16,3 млн гривень. Фізичні особи – власники майна перерахували до місцевих скарбниць області 0,6 млн грн податку на нерухомість.
Щира подяка платникам області за відповідальне ставлення до сплати податків!
Головне управління ДПС у Кіровоградській області