Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Кіровоградщині протягом січня - травня 2024 року виявлено та легалізовано працю 960 офіційно неоформлених найманих працівників

опубліковано 10 червня 2024 о 16:01

Питання дотримання законодавства щодо виплати заробітної плати, легалізації трудових відносин та зайнятості населення було і залишається одним із основних напрямків діяльності ДПС та місцевих органів виконавчої влади.

Проведення роз’яснювальної роботи щодо повноти та своєчасності виплати заробітної плати та правильним оформленням трудових відносин – серед пріоритетних завдань контролюючих органів.

Протягом січня - травня 2024 року в ході фактичних перевірок встановлені порушення законодавства щодо оформлення трудових відносин з найманими особами, за результатами контрольно-перевірочних заходів виявлено працю 52 неоформлених найманих працівників.

Крім того, за рахунок інших заходів контролю (співбесіди, роз’яснювальна робота тощо) протягом січня – травня 2024 року виявлено та легалізовано працю 908 офіційно не оформлених найманих працівників, в результаті чого до бюджету додатково надійшло податку на доходи фізичних осіб та військового збору в сумі 1336,6 тис грн, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в сумі 1507,8 тис гривень.

Матеріали перевірок передані до відповідних органів Держпраці для відповідного реагування.

Залучено до державної реєстрації 127 осіб, з яких 18 осіб в ході фактичних перевірок. За результатами проведеної роботи до бюджету додатково надійшло єдиного податку в сумі 37,3 тис грн та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в сумі 170,0 тис гривень.

Головне управління ДПС у Кіровоградській області