Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Підписано угоду між обласним податковим відомством та місцевим осередком Асоціації ветеранів податкової служби

опубліковано 03 листопада 2023 о 14:29

Сьогодні, 03 листопада 2023 року в. о. начальника Головного управління ДПС у Кіровоградській області Юлія Мороз зустрілася з головою місцевого осередку громадської організації «Всеукраїнська асоціація вeтepaнiв державної податкової служби України» Кіровоградської області Тетяною Іваник та її першим заступником Людмилою Ципарською.

Метою зустрічі було обговорення шляхів подальшої співпраці і взаємодії між сторонами, реалізації захисту прав та підтримки законних інтересів ветеранів податкової служби, збереження і примноження кращих традицій, що склалися в органах Державної податкової служби. 

Юлія Мороз подякувала керівнику місцевого осередку Асоціації Тетяні Іваник за плідну співпрацю та висловила підтримку ветеранському руху Кіровоградщини.

Наприкінці зустрічі Юлія Мороз та Тетяна Іваник підписали Угоду про співпрацю та взаємодію між Головним управлінням державної податкової служби у Кіровоградській області та місцевим осередком громадської організації «Всеукраїнська Асоціація ветеранів державної податкової служби України» Кіровоградської області.

Сторони домовилися про продовження таких зустрічей та залучення ветеранів до проведення заходів, спрямованих на забезпечення професійного ставлення до виконання службових обов’язків та формування у молодих фахівців відповідальності за свою роботу.

Головне управління ДПС у Кіровоградській області