Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Власники VIP-автівок сплатили до місцевих бюджетів Кіровоградщини 2,5 мільйона гривень

опубліковано 12 вересня 2023 о 11:16

Протягом січня-серпня 2023 року до місцевих бюджетів Кіровоградщини надійшло 2 мільйона 521 тисяча гривень транспортного податку. У порівнянні з відповідним періодом 2022 року надходження збільшились на 265,8 тисяч гривень або на 11,8 відсотків. 

Як зазначила в.о. начальника Головного управління ДПС у Кіровоградській області Юлія Мороз, власники елітних авто – юридичні особи сплатили 1 мільйон 963 тисячі гривень, від фізичних осіб до місцевих скарбниць надійшло 558 тисяч гривень транспортного податку.

Нагадаємо, що ставка податку становить 25 тисяч гривень на рік. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 ПКУ). 

Перелік цих автівок розміщений на сайті Міністерства економіки України: http://www.me.gov.ua/Vehicles/CalculatePrice?lang=uk-UA.

Транспортний податок сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення - рішення, юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації. 

Головне управління ДПС у Кіровоградській області