Головне управління ДПС
у Кіровоградській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

За січень-червень 2022 року від платників Кіровоградщини до бюджету надійшло 3,3 млрд гривень ЄСВ

опубліковано 05 липня 2022 о 10:11

Головне управління ДПС у Кіровоградській області висловлює подяку усім платникам за можливість, яку вони забезпечують у цей важкий для країни час для виплат пенсій, для фінансової підтримки наших відважних воїнів, які борються за наше майбутнє.

Протягом шести місяців цього року платниками, які перебувають на обліку в Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області, забезпечено надходження 3 млрд 332,6 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за січень-червень 2021 року на 32,4 відс. або 815,7 млн гривень. Індикативний показник виконано на 121,9 відсотків.

У червні 2022 року забезпечено надходження 709,8 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що перевищує показник аналогічного періоду 2021 року на 38,7 відс. або 198 млн гривень.

У податковому відомстві наголошують, що дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам контролюється органами ДПС з метою виконання покладених завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальної допомоги.

Дякуємо платникам за фінансову підтримку держави!

 

Головне управління ДПС у Кіровоградській області