Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!
Дякуємо Вам за принциповість, об’єктивність, чесність та патріотизм.
Нехай Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійне почуття обов’язку, відданість справі завжди стоять на захисті інтересів українського суспільства.
Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя і здоров’я на довгі літа.
Головне управління ДПС у Кіровоградській області