Головне управління ДПС у Кіровоградській області висловлює подяку усім платникам за можливість, яку вони забезпечують у цей важкий для країни час для виплат пенсій, для фінансової підтримки наших відважних воїнів, які борються за наше майбутнє.
З початку цього року платниками, що перебувають на обліку в Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області до держбюджету сплачено 111 мільйонів гривень військового збору.
Порівняно із 2021 роком сума надходжень зросла майже на 21 млн грн або 23,2 відсотків.
У березні 2022 року до держбюджету платниками сплачено 38,7 мільйонів гривень військового збору. Цей показник перевищує суму сплати військового збору за січень-березень 2021 року на 18,3 відс. або 5,97 млн гривень.
Дякуємо кожному платнику!
Слава Україні!
Головне управління ДПС у Кіровоградській області