Територіальні органи ДПС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Кіровоградщині податківцями упереджено можливість ухилення від оподаткування за рахунок підміни товарної номенклатури

16.10.2020 -

В ході проведення перевірки фахівцями податкового аудиту Головного управління ДПС у Кіровоградській області було встановлено незаконне формування штучного податкового кредиту з метою ухилення від сплати ПДВ. Перевіркою встановлено, що посадові особи підприємства маніпулюючи податковою звітністю з ПДВ внаслідок документального оформлення господарських операцій декларувало придбання ТМЦ різноманітної номенклатури у ризикових контрагентів постачальників шляхом так званих «скруток». Внаслідок чого було встановлено ухилення від сплати ПДВ на загальну суму 18 млн. гривень.

За результатами адміністративного оскарження суд підтримав позицію контролюючого органу, що в свою чергу підтверджує обґрунтованість встановлених перевіркою порушень податкового законодавства.

Матеріали перевірки, після адміністративного оскарження передано до слідчих підрозділів ГУ ДФС у Кіровоградській області для прийняття рішення згідно з положеннями статей 214, 216 КПК України.