Головне управління ДПС
у Кіровоградській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Щодо роботи відділу реєстрації користувачів при Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області

опубліковано 13 січня 2020 о 16:23

Відділ реєстрації користувачів при Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області Управління (центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДПС України знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Глинки, 2, каб. 15, тел.: (0522) 36-69-52.

Реєстрація користувачів проводиться з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00 години, у пятницю з 9.00 до 16.45 години. Обідня перерва з 13.00 до 13.45 години.

Працюють у відділі реєстрації користувачів при Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області 3 спеціаліста на сертифікованій комп’ютерній техниці. Адміністратор реєстрації на обслуговування фізичної особи всередньому витрачає 10 хвилин, на юридичну особу – 20 хвилин. Тому середня кількість клієнтів, яких спеціалісти відділу обслуговують впродовж робочого дня становить 80 осіб.

Просимо усіх зацікавлених осіб враховувати зазначену інформацію при зверненні до Відділу реєстрації користувачів при Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області та не відкладати отримання електронних довірчих послуг на крайні строки.

Як повідомили у Відділі реєстрації користувачів при Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області Управління (центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДПС України, отримати електронні довірчі послуги (ЕДП) можливо й в інших кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, перелік яких розміщено у розділі „Реєстр сертифікатів” інформаційного ресурсу Центрального засвідчувального органу Міністерства цифрової трансформації України (https://czo.gov.ua).