З 01.01.2021 - нові рахунки для сплати податків,зборів та ЄСВ.
Звертаємо увагу, що відповідно до постанови ВРУ від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» та до ст. 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 року № 2464-VI з 01.01.2021 року запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ).
З метою належної і своєчасної сплати податків, зборів, ЄСВ та мінімізації нез’ясованих надходжень, проситмо терміново звернутися до органів Державної податкової служби України за місцем реєстрації для отримання нових реквізитів рахунків.
При цьому наголошуємо, що кошти, сплачені платниками з 01.01.2021 р на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та ЄСВ, Казначейством не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.
Голованівська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області