З початку року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів Кропивницького управління ГУ ДПС у Кіровоградській області 75,1 млн. гривень єдиного податку, це на 100,8 відсотків більше, ніж очікувалося. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 112,7 відсотків, або на 8,5 млн. гривень.
Юрособи, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, перерахували – 10,1 млн. гривень єдиного податку. Фактична сплата перевищила очікувані надходження на 90 відсотків.
Підприємці-фізичні особи сплатили – 52,9 млн. гривень єдиного податку, що на 101,6 відсотків більше ніж очікувалося. Приріст платежу до минулого року склав 7,5 млн. гривень, або 116,4 відсотка.
Платники фіксованого сільськогосподарського податку, а це четверта група спрощенців, сплатили за три місяці 2020 року – 12,1 млн. гривень єдиного податку, а це на 109,8 відсотків більше, ніж у 2019 році. Додатково бюджети отримали 851,7 тис. гривень, шо становить 108,0 відсотків до очікуваних надходжень.
Кропивницьке управління ГУ ДПС у Кіровоградській області