У першому кварталі 2020 року землевласники, землекористувачі та орендарі земельних ділянок які знаходяться на обліку Кропивницького управління перерахували до місцевих бюджетів 59,1 млн. гривень плати за землю.
Доведений індикативний показник виконано на 101 відсоток, та порівняно з відповідним періодом минулого 2019 року надходження збільшено на 1,2 млн. гривень або на 102,1 відсоток.
Більша частина плати цього платежу – внесок юридичних осіб, адже вони перерахували з початку року – 53,8 млн. гривень плати за землю. Порівняно з минулорічними надходженнями, цьогоріч сплата зросла на 727,0 тис. гривень або 101,4 відсотки.
У свою чергу фізособи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши з початку року за землю – 5,3 млн. гривень плати за землю. Порівняно з аналогічним періодом минулого року приріст платежу склав – 468,5 тис. гривень або 109,6 відсотків.
Кропивницьке управління ГУ ДПС у Кіровоградській області