Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Кропивницькій ДПІ проведено практикум щодо декларування доходів, отриманих у 2023 році

опубліковано 25 червня 2024 о 10:30

Про декларування громадянами доходів, отриманих у 2023 році та способи подання декларації в Кропивницькій ДПІ на постійній основі проходять практичні заняття з платниками податків. 

Платник податків самостійно обирає спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) (п. 49.3 ст. 49 Кодексу)

В електронній формі податкову декларацію можна подати на сайті Державної податкової служби України в особистому електронному кабінеті платника податків.

Для зручності платників податків ДПС в особистому електронному кабінеті розміщено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», що надає можливість часткового автоматичного предзаповнення декларації на підставі даних Державного реєстру фізичних осіб – платників податку та відомостей про обʼєкти нерухомого чи рухомого майна.

Електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи» дозволяє сформувати податкову декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів, у т. ч. для використання права на податкову знижку. 

Також для громадян Державною податковою службою розроблено Мобільний застосунок «Моя податкова», доступний на телефони як на платформі Android, так і iOS!  

Що таке застосунок «Моя податкова» і хто може ним скористатися?

«Моя податкова» -  простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби,   сплати податків з використанням платіжних систем.   

Зокрема у розділі «Послуги» можливо подання Податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка), яка в даному застосунку заповнюється автоматично і потребує лише вказати суму понесених витрат та реквізити для перерахунку коштів.

Також у розділі «Послуги» доступно:  

-  направлення запиту на отримання відомостей про суми виплачених доходів;  

-  подання Податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка).