Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Новгородківській ДПІ проведено практикум

опубліковано 25 травня 2023 о 11:07

Новгородківською ДПІ Головного управління у Кіровоградській області на постійній основі проводиться інформаційно-роз’яснювальна кампанія по пропагуванню використання електронних сервісів ДПС.

24.05.2023 року працівниками Новгородківської ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області була надана практична допомога суб’єктам господарювання щодо застосування «Особистого електронного кабінету платника» в частині подання податкової звітності. 

Суб’єктам господарювання було роз’яснено, що за допомогою «Електронного кабінету» всі послуги можна отримувати в режимі онлайн та цілодобово. За допомогою цього сервісу можна сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, у тому числі податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків. 

Платникам було наглядно продемонстровано, як за допомого електронних ключів здійснити вхід до "Електронного кабінету" та які можливості надає даний сервіс. 

Крок 1 : Увійти до приватної частини Електронного кабінету.

Крок 2: У меню «Введення звітності» обрати Рік, Період та натиснути Створити.

Крок 3: Обрати Тип звітності та необхідну форму зі списку документів.

Крок 4: Обрати Стан документа та у полі Регіон та Район обрати відповідний

територіальний орган та натиснути Створити.

Крок 5: Заповнити форму звітності. Перевірити та Зберегти.

Крок 6: Підписати документ за допомогою КЕП та Відправити.

Також платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а саме: отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності тощо. 

У ході заходу суб'єктам господарювання було нагадано про порядок отримання електронного цифрового підпису та деякі особливості подання звітності через Електронний кабінет. 

Новгородківська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області