Головне управління ДПС
у Кіровоградській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Кропивницькі податківці роз’яснили актуальні питання оподаткування під час практикумів

опубліковано 10 червня 2021 о 08:48

Нещодавно фахівцями Кропивницької ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області проведено практикуми для фізичних осіб - підприємців щодо  новацій законодавства та функціонування електронних сервісів.

В ході заходів суб`єктам господарювання нагадали про порядок отримання електронного цифрового підпису, інформації про стан розрахунків з бюджетом, особливості подання звітності через Електронний кабінет.

Крім цього, були розглянуті питання застосування касових апаратів, в т.ч програмних РРО, порядок подання повідомлення за ф. № 20-ОПП. Наголошено, що повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації ( створення чи відкриття) до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

Також нагадали платникам,  що у 2021 році підприємці не зобов’язані вести книгу облік доходів (книгу обліку доходів та витрат) та реєструвати ці книги в ДПС. При цьому облік доходів та витрат залишається, тобто потрібно зберігати первинні документи та робити записи доходів і витрат у зручний спосіб.

Зустрічі відбулись у форматі запитань – відповідей.

Кропивницька ДПІ Головного управління

ДПС у Кіровоградській області