Голованівське управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що наразі триває кампанія декларування доходів та рекомендує громадянам подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді, через Електронний кабінет.
Подання декларації в електронному вигляді – комфортний та зручний спосіб для платників податків, який економить час на подання декларації та, водночас, допоможе виконати рекомендації щодо дотримання умов карантину, направленого на запобігання поширенню коронавірусної інфекції в країні.
Нагадуємо, що громадяни, які протягом 2019 року отримали доходи у вигляді спадщини не від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, дарунки у вигляді коштів, майна, або майнових чи немайнових прав, які підлягають оподаткуванню, отримували доходи не від податкових агентів, або ж отримали іноземні доходи, зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.
Звертаємо увагу! Законом України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи продовжено до 01 липня2020 року, а термін сплати задекларованих у ній податкових зобов’язань - до 01 жовтня поточного року.
Декларація подається за формою, затвердженою наказом МФУ від 02.10.15 №859 (у редакції від 25.04.2019 №177).
Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області